آموزش جامع و کاربردی کار با ویندوز ۱۰ (راهنمای مقدماتی) – فرازسافت

یعنی به هنگام نیاز برای نصب مجدد کلی سیستمعامل یا Clean Install تحت هیچ شرایطی نباید از همان فایل نصبی ویندوز رایج دیگر کامپیوترها استفاده نمود. مایکروسافت با ویندوز ۱۱ قابلیت Auto HDR را در پلتفرم جدید معرفی کرد. ویندوز ۱۱ با مایکروسافت استور جدید عرضه میشود. اگر با پیام This PC doesn’t meet the Windows 11 system requirements مواجه شدید سیستم شما نمیتواند ویندوز را نصب کند. یکی از توسعهدهندگان سیستم عامل اندروید که دنی لین نام دارد و در شبکه اجتماعی توییتر با نام kdrag0n شناخته میشود تصویری جالب از اجرای ویندوز 11 بر روی گوشی پیکسل 6 مجهز به اندروید 13 نسخه توسعهدهندگان را منتشر کرد.

چندین ماه پیش ویندوز 11 رسماً معرفی شد و تقریباً دو ماه پس از رونمایی، ردموندیها رسماً تاریخ انتشار آن را اعلام کردند، حالا این سیستم عامل در اختیار کاربران قرار دارد، اما مسلماً تمام کاربران ویندوز 10 هماکنون نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند و همانطور که مایکروسافت اعلام کرده است، تا اواسط 2022 تمام این محصولات به ویندوز 11 بروزرسانی میشوند. این اعداد را به ترتیب در قسمتهای Device IP و DroidCam Port واقع در نسخهی PC client این برنامه وارد کنید.

نکته: توجه داشته باشید که اعداد را به انگلیسی وارد کنید. اما در ایران معمولا ما بهترین نسخه ویندوز ۱۰ را بدون پرداخت هیچ هزینهای نصب و استفاده میکنیم. چطور ویندوز 11 را روی سیستمهای قدیمی نصب کنیم؟ R را فشار دهید. 8-در آخر پنجره رجیستری و cmd را ببندین و مراحل نصب ویندوز 11 را ادامه دهید. پس از بالا آمدن ویندوز باید منو استارت شما به ویندوز 11 تغییر پیدا کرده باشد. پس خوب دقت کنید و از میان نسخه های مختلف واین، به دریافت موردی بپردازید که با تلفن هوشندتان سازگاری کامل دارد. برای این که متوجه شویم چنین اتفاقی خوب است یا بد، باید بیشتر منتظر بمانیم.

اکنون، مایکروسافت آماده است تا این ویژگیها را به صورت رسمی و عادی در اختیار کاربران قرار دهد. اکنون ویندوز کارت گرافیک را مجددا نصب خواهد کرد. این مطلب را هم بخوانید: چطور مشخصات سیستم را در ویندوز 11 ببینیم؟ اکنون خواهیم دید که چگونه مشکل مربوط به نصب ناموفق ویندوز ۱۱ را برطرف کنیم. مایکروسافت قصد دارد تا سال ۱۴۰۴ ویندوز ۱۰ را به صورت سالانه بهروزرسانی کند و ویژگیهای جدیدی را در اختیار کاربران آن قرار دهد. میتوانید آن را از بخش بروزسانی ویندوز دریافت و نصب کنید.

8- درایوی که مایل به نصب ویندوز 10 روی آن هستید را انتخاب کنید . اکنون ویندوز ۱۱ را نصب یا ارتقا دهید. فرقی نمیکند استفاده از دستیار صوتی مایکروسافت، کورتانا، مد نظرتان باشد یا همگامسازی اعلانها از کامپیوتری با سیستمعامل ویندوز 10، سامسونگ گلکسی S10 بهترین انتخاب برای پناهندگان گوشیهای ویندوزی است؛ حتی اگر از بهترین گوشی های ویندوز فون نباشد. گزینه Recovery را انتخاب کنید. در قسمت مقدار داده، عدد ۱ را قرار داده و دکمه Ok را فشار دهید. در این پست ، ما لینک دانلود ابزار عیب یابی مبتنی بر ویندوز ۱۰ و ویندوز ۷/۸ را قرار داده ایم.

یکی از شناختهشدهترین مشکلات ویندوز 11 مربوط به کامپیوترهای گیمینگی بوده که از پردازنده AMD استفاده میکردند. در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا سیستم شما میتواند از ویندوز 11 پشتیبانی کند یا خیر. اگر الزامات فوق را در نظر نگیرید، هنگام نصب ویندوز ۱۱ با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به همین دلیل و برای برطرف کردن مشکلات متداول ویندوز ۱۱ که ممکن است به آنها بربخورید، ما این راهنما را برای برطرف کردن مشکلات ویندوز 11به صورت تصویری آماده کردهایم. من فکر می کنم خیلی خوب است برای لپ تاپ ها، دسکتاپ ها و تبلت ها – اغلب وقتی که من کار می کنم از یک به سمت دیگر، و با استفاده از ویندوز 10 به بهترین GUI برای آنچه من انجام می شود عالی خواهد بود.

AMD نیز یک درایور جدید منتشر کرده که مشکل افت عملکرد پردازندههای 8 هستهای این کمپانی را حل میکند. 1. پردازندههای چگونه مشکل ویندوز 11 با AMD قدیمی را برطرف کنیم؟ با این کار اگر فایلهای خرابی از آپدیت ویندوز 11 روی سیستم شما باقی مانده باشد، ویندوز آنها را بازسازی میکند. وضعیت TPM را پیدا کنید. پس از پشت سر گذاشتم مراحل بالا اکنون شما میتوانید به نصب ویندوز 11 بر روی کامپیوتر اقدام کنید حتی اگر سیستم شما از Secure Boot و TPM 2.0 پشتیبانی نمیکند. روش نصب ویندوز ۱۱ و ۱۰ تقریباً یکسان و ساده است. گاهی اوقات ممکن است درایور کارت گرافیک محدود به نصب ویندوز ۱۱ یا ارتقاء ویندوز ۱۰ به ویندوز ۱۱ شود.

همچنین، ویندوز ۱۱ یک فروشگاه اپلیکیشن برای اندروید دارد که آمازون آن را ساخته است و دیگر نیازی ندارید که فایلهای APK را به صورت جداگانه دانلود کنید. با ویندوز ۱۱ میتوانید تمام فایلهای رسانهای را از طریق Action Center کنترل کنید. البته این ویژگی هنوز ارائه نشده و قرار است در آینده نزدیک به ویندوز ۱۱ افزوده شود. اینها دلایل اصلی نصب ناموفق ویندوز ۱۱ هستند. با سه بار انجام دادن این کار، ویندوز به طور خودکار صفحهی Windows Recovery را نمایش خواهد داد. مایکروسافت چطوری محصولات خود را میفروشد؟

همه کاربران ویندوز۱۰ که نگران حفظ حریم خصوصی و چگونگی استفاده از اطلاعات خود هستند، میتوانند تغییرات زیر را برای افزایش حریم خصوصی خود در ویندوز۱۰ اعمال کنند. اگر فقط از یک کامپیوتر استفاده میکنید یا تغییرات زیادی بر روی محیط ویندوز اعمال نمیکنید، مشکلی وجود ندارد ولی اگر از چندین کامپیوتر (در خانه، محل کار و …)، تبلت یا حتی تلفن هوشمند تحت سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده میکنید، قاعدتا مجبور خواهید بود برای هر یک از این دستگاهها یک پروفایل جداگانه بسازید و برنامههای کاربردی را به طور مجزا روی هر سیستم دانلود کنید.

از نظر طراحی ظاهری رابط کاربری نیز تغییرات بسیاری در ویندوز 11 مشاهده میشود؛ برای مثال میتوان به بازطراحی منوی استارت، بخش مایکروسافت استور، ویجتها و موارد دیگر اشاره کرد. مایکروسافت در بخشی از بیانیهی جدید مربوط به انتشار بهروزرسانی اکتبر ۲۰۲۰، از اعمال تغییرات ظاهری در منو استارت خبر داد. این حرکت از بعضی جهات بسیار منطقی است چرا که با اهمیت روزافزون جلسات مجازی، شاید مایکروسافت بتواند با این حرکت بخشی از بازار ویدئو کنفرانس را تصاحب کند. از منوی کشویی، گزینه Switch user را انتخاب کنید. گزینه Troubleshoot را انتخاب کنید.

بعد از حذف ، ویندوز را یکبار ریستارت کنید ، اگر مشکل حل شده باشد ، باید ویندوز 10 به خوبی بالا آمده و بوت شود. همانطور که گفته شد خطای Error: Windows failed در نسخه های مختلف ویندوز از ویستا گرفته تا ویندوز ۱۰ رخ می دهد. حالا لیستی از پوشه های حافظه داخلی تبلت یا گوشی اندروید برای شما باز خواهد شد. از مزایای این شبیه ساز ، می خواهم به سرعت نسبتاً خوب برنامه اشاره کنم. مایکروسافت میگوید دلیل این سرعت پایین، سازگار نبودن ویندوز 11 با یکی از نرمافزارهای شبکه اینتل است. بنابراین این گزارش به طور کامل نمیتواند دقیق باشد و یک آمار کلی در مورد نرخ پذیرش آخرین نسخه ویندوز ارائه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید