تعبیر خواب دیدن باغ انگور – کامل (هلپ کده)

به عنوان مثال، میوه ها و سبزیجات در رژیم غذایی روزانه به کاهش خطر ابتلا به بیماریهای قلبی، برخی از انواع سرطان، سکته مغزی و سایر بیماری ها کمک میکند. این بیماری اغلب با کمبود مواد غذایی چون روی اشتباه گرفته می شود . پرتقال برای سگ ها بی خطر است اما هر موادۀ غذایی که مصرفش از تعادل خارج شود حتی برای انسان ها نیز مضر می شود. هر روز 60ميلي ليتر آب اين سبزيها را با 60ميلي ليتر آب هويج مخلوط و با آب رقيق کنيد و بنوشيد.

اين تركيب طبيعي كه رنگ قرمز يا نارنجي دارد، رنگ قرمز يا نارنجي ميوه ها و سبزيها را به وجود مي آورد. وجود انواع ویتامین ها مثل ویتامین B و C، انواع مواد معدنی مثل پتاسیم و آهن، آنتی اکسیدان و … زغال اخته از جمله موادي است که شامل مواد مغذي گوناگون است مفيد است .شامل ويتامين C، اسيد فوليک ، فيبر، کاروتن و صدها ماده مفيد ديگر است که در يک ميوه خوش رنگ کوچک جمع شده است.

به خصوص برای سلامت روده بزرگ و رفع يبوست بسيار مفيد است. براي کاهش اسيد معده مفيد است. زيرا ميوه، بخش خوراكي گياه است كه دانه ها در آن قرار دارند، اما سبزي برگ يا ساقه يا ريشه خوراكي گياه است. اخيراً ثابت شده است كه تعداد زيادي كاروتنوئيدهاي ديگر مثل كورستين ومقادير زيادي اسيد ساليسيليك در زردآلو وجود دارد . از کلام فاضل هندى قدسسره استفاده مىشود در مسئله، نه اجماعى وجود دارد و نه دلیلى. کروسین crocin عامل اصلی رنگ زرد زعفران است با فرمول C44 H64 O24 و درصد این ماده در هنگام گل دادن بین 9/1 تا 15% متغیر می باشد.

رنڰدانه زعفران شامل کارتنوئیدهای محلول در چربی مانند لیکوین a- کاروتن و b- کاروتن و کارتنوئیدهای محلول در آب مانند کروسین و آنتوسیانین می باشد. آب انگور را در فنجان کاغذی کوچکی بریزید. انجیراستور: ضمنا اگر زمین شما داری زهکشی خوبی نیست و آب زیاد جمع میشود نهال را بالاتر بکارید یعنی مقداری خاک بیشتر بریزید و نهال را روی آن بکارید. در نیایش آن روز آمده است که خداوند در روز سوم گیاهان و میوههای زمین را آفرید، سپس به آدم و حوّا زندگی آسوده و پرنعمت بهشت را ارزانی داشت، اما آنان گناه کردند و از بهشت رانده شدند، ولی با ظهور یگانهزاد، مردم از تن دادن به گناه و مرگ رها شدند.

تقويت قدرت بينايی در شب،افزايش ادرار،و کمک به دفع سنگ کليه و مثانه،تقويتدستگاه گوارش و معده.باعث کاهش سرطان های ريه و لوزالمعده می شود.و اين به دليل وجود (بتا کاروتن) است ((که البته با پختن از بين می رود))در نتيجه هويج بايد بخار پز شود.خوردن هويج به علت تاثيری که در تسهيل و تکميل تخليه روده ها دارد. زردآلو منبع بتا كاروتندربين سبزيجات، هويج بيشترين مقدار بتا كاروتن را دارد ودربين ميوه ها ، زردآلو اينگونه است. منبع خوبي از بتا کاروتن است .

هويج منبع مهم بتاکاروتن و الياف مي باشد که هر دو اينها کمک به جلوگيري از سرطان و حمله قلبي مي کنند. منبع سرشار ليكوپن است كه سم زدايي مي كند. گوجه فرنگي از نظر ويتامين A وC و فيبر بسيار غني است . از نظر مواد مغذي بسيار غني است . اين مواد متعلق به گروه بزرگي از مواد بيواكتيو هستند ومي توانند از مواد غذايي ، مواد درماني بسازند و غشاء مخاطي را نوسازي بكنند. انگورها دارای آلفا هیدروکسیل اسیدها هستند که این اسیدها، خاصیت سفید کنندگی پوست را دارند و برای روشن شدن پوست مادر و جنین بسیار مناسب هستند علاوه بر این نه تنها به رنگ پوست کودک کمک میکنند بلکه در گرفتگی بدن یا تورم بدن در دوران بارداری نیز کمک میکند.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است : 47- اگر در خواب ببینید که انگور می چینید نشانه آنست که شانس بزرگی در نزدیکی شماست . اما رنگ قرمزی که در برخی از برگها مشاهده می شود بخاطر بقایای گلوکزی است که در آنها می ماند. براساس تحقيقات انجام شده، ميوه هايي مثل سيب، آلبالو، گيلاس، مرکبات و همچنين پياز و ترب به دليل اين که حاوي رنگدانه هاي طيف زرد تا ارغواني هستند، مي توانند سدي در برابر گرفتگي عروق و بيماري هاي قلبي باشند. مکمل اکتی آیرون با دارا بودن موثر ترین ریز مغذی ها در کاهش علائم سندروم پیش از قاعدگی، از جمله منیزیم، مس و ویتامین ها می تواند به این مشکل کمک کند.

یک – نصف قاشق چای خوری آب آن را در صورت ابتلا به عفونت گلو آهسته فرو ببرید. از آنجا که آنها یک غذای پر اسید هستند ، پرتقال می توانند به سوزش سر دل کمک کنند ، به خصوص برای کسانی که به طور مرتب دچار سوزش سر دل می شوند. يکي از انواع آنتي اکسيدان ها ( ضد سرطان و ضد اکسيداسيون سلول ها و مؤثر در حفظ سلول ) بسيار قوي « ليکوپن » است که به طور چشم گيري در گوجه فرنگي يافت مي شود . بقایای گلوکز موجود در برگها در اثر تابش نور خورشید و شبهای سرد پاییز تغییر رنگ داده متمایل به قرمز می شود.

شاخه های حاصله از رشد این دو جوانه، به صورت افقی طوری به اولین سیم بسته می شوند که به رشد آنها لطمه ای وارد نشود. اگر ببینیم مرده ای ما را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی داریم چه اخلاقی و چه مالی و مادی و اگر ناشناس باشد سودی به ما میرسد زیرا بوسه مرده خیر و برکت است. گیاهچههای تولیدی سپس با حدود 86 درصد زندهمانی با موفقیت به شرایط خارج شیشه و به درون گلخانه منتقل شدند. پژوهشی که روی هزاران مرد انجام گرفت نشان داد که خوردن 10 وعده يا بيشتر از گوجه فرنگی يا سس آن، تا 45 درصد از بروز سرطان پروستات جلوگيری می کندلايکوپن ممکن است چربی های خون که اصطلاحا “کلسترول بد” ناميده می شود را کاهش دهد و بدين ترتيب احتمالا از بيماری قلبی نيز جلوگيری می کند.

ميوه ها حاوي بيش از 10 درصد تانن و مقادير زيادي قند, پكتين, اسيدهاي آلي و رنگدانه مي باشند. ، پيگمان يا رنگدانه ای است که سبب ايجاد رنگ قرمز در گوجه فرنگی می شود. تقریباً 11 جنس و بیش از 600 گونه در این خانواده وجود دارد. يك انبه بيش از نياز روزانه شما بتاكاروتن دارد. انبه يكي از غني ترين منابع بتاكاروتن است. پیشگیری از سرطان هم ازجمله خواص انگور است. اگر از كرمهاي ضد آفتاب هم استفاده نشده باشد، قهوه اي شدن پوست راتسهيل واز سرخ وسوختن پوست جلوگيري مي كند.

نور آفتاب ، نيكوتين سيگار، استرس ومواد مضر ، سبب توليد راديكال هاي آزاد خطرناك دربدن مي شوند. همچنين به عنوان يك آنتي اكسيدان، بدن را از صدمات راديكال هاي آزاد حفظ مي كند. زرد آلو محافظي درمقابل صدمات ناشي از اشعه ما وراء بنفش خورشيددرتابستان مقدار كاروتن محافظ موجود درپوست كم مي شود و هر قدر اشعه ماوراء بنفش شديدترباشد، به همان نسبت كاروتن بيشتري در بدن مصرف مي شود. یکی از نکات مهم در دوران بارداری تنظیم کلسترول بدن مادران باردار است، مصرف مرتب آب انگور با مشورت پزشک، به رفع کلسترول اضافی کمک میکند. ایران یکی از کشورهای عمده ی تولید کننده ی کشمش است و از نظر میزان تولید بعد از کشورهای آمریکا و ترکیه قراردارد.

در مجموع 6274 رکورد از وابستگان وحشی گیاهان زراعی دولپهای از مناطق متنوع جغرافیای گیاهی ایران بررسی شده است. غذاهايي که رنگ دارند يعني قرمز، سبز، بنفش و نارنجي هستند، موادي دارند که مانع ابتلا به بيماري هاي قلبي و سرطان مي شوند و در ضمن به حالت تعادل روحي ، حافظه و قدرت تفکر نيز کمک مي کنند. پس به واسطه حرمت فروش پیه بر آنان (علاوه بر حرمت اکل و غیر آن) درصدد برآمده بودند تا با تغییر موضوع حرمت (که به تصورشان پیه جامد بوده) به موضوعى جدید (پیه مایع) حکم حرمت را به جواز تبدیل کنند, در حالى که اولاً, مطلق پیه بر آنها حرام شده بود نه پیه با وصف جامد و ثانیاً, ثمره کار آنها جز تغییر موضوع در حد اسم و نه ماهیت آن چیز دیگرى نبوده است.

بتا کاروتن در بدن می تواند به رتینول تبدیل شود. هيچ ميوه ديگري به اين اندازه داراي بتا كاروتن نيست. بنابراین حیله یهود چنان نبوده که بتواند عمل صید آنان را از موضوع حرمت صید خارج سازد و در واقع یک نوع ظاهرسازى و فریب کارى به حساب مى آید. امّا پیوندها و پیوستگیهاى انسانى و مهرورزانه, حکم مى کند که کشاورز و باغدار, از میوه هاى خدادادى بوستان و مزرعه خود, کسى را محروم نکند.

بنابراین میزان کلرفیل موجود در برگ ها بتدریج کاهش پیدا می کند و بتدریج رنگ برگها از سبز به زد یا نارنجی متمایل به قهوه ای می شود. چگونه ممکن است به این فرمان اسلام گردن نهاد و در درّه کوچک مِنی§ هم بیتوته کرد و رمى جمره و هم چهارپایان قربانى را سر برید و میلیونها لاشه حیوان را در آن جا انباشت! پتاسیم، از جمله آخرین مواد معدنی پر اهمیتی است که با خوردن پرتقال به آن دست پیدا میکنید. دانشمندان مصرف هر گونه دارويي كه حاوي مواد آنتي اكسيدان تهيه شده از محصولات گياهي باشد، منع ميكنند زيرا درباره آنها تحقيقات كافي صورت نگرفته است.

تحقيقات نشان ميدهد كه فلانوئيدها، سولفيدها و كاروتنوئيدها كه تعيين كننده رنگ، مزه، و عطر ميوهجات و سبزيجات هستند، حاوي مواد آنتي اكسيدان مي باشند. همچنین موفقیت را نشان میدهد. تحقيقات نشان مي دهد افرادي كه از گوجه فرنگي يا فراورده هاي آن، زياد استفاده مي كنند، كمتر به سرطان سينه، پروستات و ريه مبتلا مي شوند. بدن قادر به توليد اين تركيبات مهم نيست. خانواده ويتامين B تقويت كننده سيستم عصبي است و به بدن كمك مي كند تا با استرس مقابله كند. آنها توصيه مي كنند كه ميوهجات و سبزيجات، تا حد امكان به شكل تازه در برنامه غذايي روزانه گنجانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید