دانلود X Plus Messenger 7.9.3 – تلگرام ایکس پلاس مسنجر برای اندروید

یک بند آن این بود که به شبکههای اجتماعی خارجی فرصتی داده شود که از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کنند و یک از شرایط آن انتقال سرورها به داخل کشور بود. مسئولی که در جمهوری اسلامی ایران زندگی میکند باید خود را از دیگران مقیدتر به مقررات بداند حتی اگر نقض این قوانین و مقررات دارای ضمانت اجرای کیفری نباشد. نیروهای امنیتی و انتظامی کشور توانستند در همین شبکههای اجتماعی خارجی شبکه داعش را در ایران از هم بپاشند.

ما بارها این را گفتهایم که بسیاری از پروندهها به دلیل اینکه نمیدانیم این تصویر یا مطلب را چه کسی در تلگرام یا فیسبوک علیه فلان شخص بازگذاری کرده است معطل مانده است شما بیایید و شبکههای اجتماعی داخلی را توسعه دهید. اقدامی که ما اجازه دهیم یک خواننده هتاک یا نویسنده هتاک آثارش را در فضای مجازی منتشر کند قانونی نیست حتی اگر یک مورد باشد. حتی اگر از دید اقتصادی هم نگاه کنیم اینکه ما به شبکههای اجتماعی خارجی اجازه دادهایم که ارتباطات بین مردم ما را برقرار کنند یک کار غیراقتصادی است. بسیاری از این گزارشها مربوط به تلگرام است که عیناً به وزارت ارتباطات که تلگرام را باید مدیریت کند منعکس میکنیم.

آنچه که در رسانهها منتشر شد مصوبه شورا نبود پیشنویس مصوبهای بود که شورا باید درباره آن تصمیمگیری میکرد ولی در نشریات اینگونه منعکس شد که چنین تصمیمی گرفته شده ولی تصمیمی گرفته نشد. متاسفانه در جلسات بعد دستور جلسه عوض شد و شورا روی مسائل دیگری متمرکز گردید و این امر لطمه زیادی به کشور زد و بعدها این پیشنویس عوض شد که اگر پیش نویس جدید تصویب شود باز هم مشکلی را حل نخواهد کرد. نباید به یک شبکه اجتماعی خارجی اجازه دهیم که حتی یک مورد محتوای مجرمانه را منتشر کند. خرمآبادی: اینکه فرمودید برخی از مسئولین ما معتقدند اکثر فعالیتهایی که در شبکههای اجتماعی خارجی انجام میشود فعالیتهای سالم هستند و فعالیتهای مجرمانه قابل مقایسه با فعالیتهای مجاز نیستند، خب طبیعی است که بایستی فعالیتهای قانونی بیشتر از فعالیتهای غیرقانونی باشد، ولی در این کشور زیبنده نیست کسی که به ساحت مقدس ائمه ما اهانت میکند ما اجازه دهیم که آثار این خواننده یا نویسنده در فضای مجازی کشور منتشر شود، این اقدام، اقدام غیرقانونی است.

بیشتر بخوانید: مقایسه پیام رسان های ایرانی ؛ کدام پیام رسان ایرانی برای جایگزینی تلگرام بهتر است؟ دبیر شورای عالی فضای مجازی معتقد است در چند ماه گذشته فعالیت کاربران در شبکه های اجتماعی مشابه تلگرام بیشتر در فضای کانالها و گروه های خبری است و از میزان محتوای مجرمانه آن کاسته شده است، نظر شما در این مورد چیست؟ درخبرها آمده بود که شورای عالی فضای مجازی مصوبه برای الزام پیام رسانهای خارجی به انتقال سرور های خود به داخل کشور داشته است.

خرمآبادی: تا جایی که من اطلاع دارم شورای عالی فضای مجازی چنین مصوبهای نداشته. خرمآبادی: علیرغم اینکه در دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نسبت به سایر انتخابات بیشترین تخلف انتخاباتی را داشتیم ولی به لحاظ اینکه این تخلفات در بستر شبکه های اجتماعی بیگانه انجام شده بود و چون مدیران شبکههای اجتماعی خارجی حاضر نبودند به ما بگویند این مطلب مجرمانهای که علیه فلان نامزد انتخاباتی در این فضا منتشر شده با چه IP بارگذاری شده که ما با این شخص برخورد کنیم. اگر شما هم از روشهای پیچیده برای دسترسی به تلگرام اصلی خسته شده و به دنبال یک راهکار مناسب برای دسترسی بدون فیلتر و مستقیم به شبکه تلگرام هستید، پیشنهاد میکنیم تلگرام طلایی نسخه کامپیوتر را از دست ندهید.

این برنامه ها یک دستگاه اندرویدی یا آیاواس را شبیه سازی می کنند و از این طریق نصب برنامه ها را بر روی آن ممکن می سازند. 4-در این مرحله شما باید فایل مربوط به فارس ساز تلگرام را انتخاب و گزینه Open بزنید. نحوه استفاده از این قابلیت در تصویر متحرک زیر کاملا قابل مشاهده است و با این کار میتوانید برای مثال، بخشی از یک فیلم که داستان آن را لو میدهد را توضیح دهید و کاربران فقط زمانی میتوانند این پیام را مشاهده کنند که روی آن ضربه بزنند. در صورتی که تمایل دارید شماره مخاطبین خود را به صورت گروهی بازیابی و ذخیره کنید پست آموزش انتقال ، ذخیره ، بازیابی و ورود گروهی شماره های مخاطبین تلگرام را مطالعه بفرمایید.

با وجود این بهروزرسانی جدید میتوانید هر پیامی را به صورت مستقیم در اپلیکیشن به زبان دیگری ترجمه کنید. از فلان شخص هم شکایت دارند و طرف شکایت میگوید که من این عکسها را منتشر نکرده ام. اگر گوشی شما نیز حافظه داخلی محدودی دارد و هربار با ارور پر شدن حافظه رو به رو می شود، آیگرام به کمک ویژگی جاروبرقی به شما این امکان را می دهد که تمامی فایل های دانلودی تلگرام را با یک انتخاب حذف کرده و حافظه خود را آزادسازی کنید. آموزش پروژه ها را قبلا در سایت گذاشتیم میتونید سرچ کنید و ببینید.

چت های مورد علاقه ، چت ها را به چت های مورد علاقه اضافه کنید و آنها را در لیست جداگانه نشان دهید. حالا ما با دست خودمان با برقراری ارتباطات مردم در شبکه های خارجی این اطلاعات را در اختیار بیگانگان قرار میدهیم. برخورد ما در دوره گذشته با تخلفات انتخاباتی کمترین برخورد بود به لحاظ اینکه بستر در اختیار بیگانگان است. همانطور که احتمالا میدانید، اکثر پیامرسانهای فوری (مثل تلگرام) برای ارتباط با مخاطبین نیاز به یک شماره تلفن دارند.

مردم هم اعتراض میکنند چرا فلان مسئول با وجود شبکههای اجتماعی داخلی مثل بیسفون، سلام و… استفاده از شبکههای اجتماعی خارجی برای خود مردم هم مضر است. مدیر شبکه هم با ما همکاری نمیکند. خرمآبادی: بستگی به تصمیم مسئولین دارد ولی من معتقدم ما باید مقرراتی را وضع کنیم تا زمانی که شبکه های بومی راهاندازی میشوند شبکه های اجتماعی خارجی ملزم شوند که سرورشان را به داخل کشور بیاورند تا اگر کسی به یکی از شهروندان ما تعرض میکند بدانیم این شخص کیست؟ این در حالی است که موسس تلگرام، پاول دورف هیچگاه از ارائه یک نسخه غیر قابل فیلتر از تلگرام بر روی بستر بلاک چین سخن نگفته و در توییتر خود اعلام کرده که تمامی وب سایتهایی که ارز گرم را عرضه میکنند کلاهبردار هستند!

در حالی که تعداد کاربران تلگرام از مرز 100 میلیون نفر عبور کرده است. و دوستانی که نیاز به دریافت فایل از تلگرام دارند باید از برنامه های عبور از فیلترینگ استفاده نموده و نسخه اصلی تلگرام را نصب نمایند . اما این یک اشتباست، تلگرامی که در روسیه عرضه شد تنها یک نسخه ویژه با قابلیت استفاده از پراکسی داخلی بود که روسیها توانستند با استفاده از آن از فیلترینگ عبور کنند و به گفته رسانههای روسی، دولت روسیه حدود 18 میلیون آی پی را مسدود کرد تا تلگرام را از کار بیاندازد اما موفق نشد.

• برای امتحان شانس خود و دریافت عدد تصادفی از تاس متحرک، اموجی 🎲 را در گفتگوها بفرستید. در هنگام باز کردن گفتگو از صفحه افراد نزدیک، یک استیکر پیشنهادی برای سلام و شروع گفتگو دریافت می کنید. با این وجود کاربراین زیادی در هنگام نصب با مشکل روبرو می­شوند. و آنها با Data Mining همه اطلاعات به راحتی جمع و تجزیه و تحلیل می کنند و این اطلاعات ارزشمند به دشمنان فروخته میشود. از نظر امنیتی هم که چون این شبکهها در اختیار نظام نیست معاندین یک موج کاذب علیه همه حاکمیت و باورهای مردم به راه میاندازند چون به هر حال بستر ارتباطات ما در شبکههای اجتماعی خارجی است.

حریم خصوصیشان رعایت نمیشود در حالی که اگر داخلی باشند نظام با همه وجودش به دنبال حفظ امنیت کاربران در داخل کشور خواهد بود. در حالی که مسئله ارتباطات مردم در شبکههای اجتماعی بسیار بااهمیتتر از ارتباطات تلفن است فکری برای استقلال فضای مجازی کشور نشده است. شبکههای داخلی اگر کاربر به اندازه کافی داشته باشند ایراداتشان پیدا میشود و درصدد رفع آن برمیآیند وکیفتشان هم ارتقاء می یابد. میگوید چون من شوهر سابق این خانم بودهام و این عکسها را من با ایشان گرفتهام ایشان آمده و قسمتی از عکس را که من در آن بودهام جدا کرده و عکس خودش را قرار داده برای اینکه ذهن شما را به این متوجه کند که حتما من این عکسها را منتشر کردهام در حالیکه خودش این کار را کرده است.

هم اکنون تلگرام 3.11 دارای قابلیت جدیدی با عنوان Personal Storage است که این مشکل را برطرف میکند. برای این کار می توانید از یکی از اپلیکیشن های VPN اندروید و یا آیفون استفاده کنید. بنظر شما الان مشکل کار کجاست که قوانین کشور در فضای مجازی اجرا نمی شوند ؟ و این کار واقعاً عاقلانه نیست. شورا یک جلسه به این موضوع اختصاص داد. هیچ کدام از تلگرام های غیر رسمی مانند لیدوگرام که یک تلگرام ضد فیلتر است قابلیت ارتقا را در کنار سایر مزیت های یک تلگرام غیر رسمی ندارد. بیش از دو سه سال است که به وزارت ارتباطات میگوییم این وضعیت کشور را تغییر دهد.

این ابزار را برای منِ قاضی ایجاد کنید. شما می توانید رسانه ها و فایل ها را بدون محدودیت در نوع و اندازه خود ارسال کنید و تمام تاریخچه چت شما در فضای ابری تلگرام به طور ایمن باقی خواهد ماند. آموزش حذف پیام ، عکس ، استیکر و .. ارسال شده در چت خصوصی ، گروه و.. سپس میتوانید در همان حالی که همچنان انگشت خود را روی صفحه نگهداشتهاید با انگشت دیگر درون آن چت و یا کانال بالا و پایین بروید.

باهاش چت کنم. ميهمان. سلام من یک فیلمو تا نصف دانلود میکنم بعد یک دفعه قطع میشه تلگرام پاک کردم دوباره نصب کردم ۲ تا فیلم باز کردم دوباره خراب شد چیکار کنم؟ نصف پهنای باند فضای مجازی کشور را شبکههای اجتماعی خارجی اشغال کردهاند. با در نظر گرفتن این موضوع، سیاستمداران تمرکز خود را بر روی کنترل شدیدتر تلگرام معطوف کرده اند. و آیفون پیدا کرده است . چون به هر حال دارای آثار سوء است. چون شماره تلفنی هم که استفاده شده شمارهای است که از داخل شهر خریداری و سپس معدوم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید