ویندوز ۱۰ – آموزش کامل ویندوز ۱۰ (از نصب تا نحوه عملکرد)

بازسازی یک دکمه Start قابل رویت در نوار وظیفه و توانایی بازگرداندن رفتار قبلی باز کردن دسکتاپ کاربر در ورود به جای صفحه شروع ( محیط مترو یا کاشی ) ! قبل از شروع کار مهم است بدانید که نسخه های اینسایدر به طور خاص برای اهداف آزمایشی طراحی شده اند و قرار نیست بر روی رایانه اصلی نصب شوند. در صفحه بعد بر روی گزینه Install Now کلیک کنید و سپس مراحل بعدی نصب تا پایان، همانند نصب ویندوزهای پیشین انجام دهید. لینک دانلود هر شبیه ساز اندروید گیمینگ هم زیر توضیحات هرکدام آورده شده است که در صورت تمایل می توانید آنها را دانلود و سپس نصب کنید.

لذا از هر راه دیگری به منظور بهروز رسانی دستگاه Surface خود، به شدت پرهیز نمائید (این دستگاهها هرکدام برای خود دارای سیستم عامل مخصوصی هستند) و در کنار این موضوع، مطمئن باشید که هر چهار راه فوق، کاملا رسمی بوده و از منابع متفرقه نشأت نگرفتهاند. با توجه به این نکته میشه منو راه نمایی کنین گه کدوم بروکر بهتره ؟ نکته قابل توجه این است که فقط در صورت انتخاب گزینه Upgrade تنظیمات باقی خواهند ماند.

اگر از یک دستگاه قابل حمل استفاده می کنید یا با محدودیت در حجم مصرف اینترنت مواجه هستید، ممکن است قصد داشته باشید این ویژگی را غیرفعال کنید. ۷- منتظر بمانید تا فایلهای نصب از حالت فشرده خارج شوند. با فیسیت همراه باشید تا این کار را به شما آموزش دهیم. 12. به این صورت تمام فایلهای موجود در کش دانلود پاک میشوند. از مهمترین دغدغههای آپدیت سیستم عامل، پاک شدن اطلاعات پس از بروز رسانی است.

آن را از اینترنت به صورت فایل ISO دانلود کنید. آیا دوست دارید چندین کار را در آن واحد انجام دهید؟ چنانچه ویندوز ۱۰ را به ویندوز ۱۱ ارتقا دهید و پس از انجام کار پشیمان شوید و ترجیح دهید دوباره از ویندوز ۱۰ استفاده کنید، برای انجام این کار تنها ۱۰ روز فرصت دارید. اکنون و با استفاده از اشارهگر ماوس، میتوانید بهراحتی از این صفحه کلید استفاده کنید. 1 را انتخاب کرده و با فشردن کلید F2 نام آن را به NoLockScreen تغییر دهید. مراحل نصب این برنامه، بسیار ساده بوده و حجم آن هم فوقالعاده کم است.

اگر کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ یا در کل دستگاه شما از پردازندههای ARM استفاده میکند تنها نسخهای که میتوانید از آن استفاده کنید Windows 8 RT است. بنابراین اگر تمایلی به دانلود و نصب صفحه کلید مجازی ندارید، میتوانید به راحتی و با استفاده از آموزشهای زیر، این ابزار مفید را فعال کنید. اگر در نصب به روزرسانی یا موارد دیگر مشکلی دارید ، این ابزار را امتحان کنید. نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش یا دسکتاپ ویندوز قرار دارد.

۱- در صفحه Start برنامه Store را اجرا کنید. فلش را انتخاب کنید. ۲- گزینه Setting را انتخاب کنید. اگر نوار جستجوی شما چیزی را نشان نمی دهد یا شما نتایج فوق را نمی بینید، همچنین می توانید با باز کردن Control Panel، انتخاب System and Security و سپس گزینه ی «Defragment and optimize your drives» را در زیر Administrative Tools header انتخاب نمایید. 2. روی درایو C کلیک راست و سپس گزینه Properties را انتخاب کنید. در منوی آبشاری که مشاهده میکنید روی گزینه” Tablet PC input panel” کلیک نمایید.

در این صورت کابل ویدیو را از اداپتور جدا کنید و با کابل دیگری امتحان کنید. اگر فکر میکنید نصب یک آپدیت به خصوص یا آپدیت کردن درایور یکی از قسمتهای سختافزاری کامپیوتر باعث اختلال در عملکرد ویندوز میشود به راحتی میتوانید مشخص کنید تا این آپدیت دردسر ساز نصب نشود. علی رغم اینکه مایکروسافت بسیار تلاش می کند تا کاربران را برای ساخت اکانت این شرکت مجاب کند، شما هیچ اصراری برای انجام این کار ندارید و می توانید با زدن Local Account در پایین سمت چپ تصویر ادامه دهید. مایکروسافت از اواسط سال ۲۰۱۵ هر شش ماه ویندوز را به روز می کند.

این بخش بخشی از چرخه پشتیبانی ویندوز ۸ است ! خط مشی پشتیبانی مایکروسافت در چرخه عمر Windows 8.1 مانند سرویس های قبلی ویندوز، رفتار می کند ! از سوی دیگر انتظار میرود توسعهدهندگان نرمافزار و سختافزار هم تا همان تاریخ به پشتیبانی از ویندوز ۱۰ ادامه دهند، حتی ممکن است برخی برای مدتی طولانیتر از ویندوز ۱۰ پشتیبانی کنند. مایکروسافت همواره در حال ارائه آپدیت جدید برای ویندوز ۸ و ۸.۱ و ۱۰ است تا کاربران از ویژگیهای جدید استفاده کنند. این آرامش خیال به تریدرها کمک میکند تا با تمرکز و اطمینان، استراتژیهای معاملاتی خود را دنبال کرده و بیشترین سود را از هر معامله دریافت کنند.

در این بخش از شما خواسته می شود تا زبان دوم کیبورد خود را نیز انتخاب کنید. این نسخه درواقع میان دو نسخه ساده و حرفهای ویندوز ۸ قرار دارد؛ این نسخه محدودیتهای نسبتاً زیادی در مقایسه با نسخه حرفهای ویندوز دارد درحالی که از نسخه ساده آن بسیار بهتر است. توصیه داریم قبل از انجام این کار حتما یک پارتیشن مستقل با حجمی در حدود 128 گیگابایتی را برای نصب سیستم عامل اندروید و بوت شدن اختصاصی آن ایجاد نمایید و در این مرحله همان پارتیشن را انتخاب کنید. با استفاده از این نرم افزار پس از تعویض و یا نصب مجدد ویندوز نیاز نیست تمام آپدیت را دوباره دانلود کنید.

نیاز به انجام کار خاصی از سمت و سوی شما برای تنظیم و قرار دادن حرکات برروی موس و کیبورد نمیباشد و از سمت نرم افزار به احسن وجه تنظیم میشود , در ضمن برای دانستن هر حرکت در بازی و چگونگی انجام آن در حین بازی با استفاده از کلید F1 راهنمای صفحه کلید برای شما فعال میگردد ! زمانی که ویندوز شما در صفحه لودینگ گیر می کند یکی از حالت های زیر مطرح می شود. ویندوز ۸٫۱ رایگان برای نسخه های خرده فروشی ویندوز ۸ و کاربران ویندوز RT از طریق فروشگاه ویندوز رایگان است ! با فعالسازی این قابلیت، میتوانید با استفاده از ماوس، بهراحتی تایپ کرده و مشکل از کار افتادن کیبورد را موقتا حل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید