چگونه اندروید را به ویندوز تبدیل کنیم؟

اگر نصب ویندوز ۱۱ با واسطهی قابل بوت USB آغاز کردید و ستاپ با مشکل روبهرو شد، ممکن است یک یا چند فایل در دسترس نباشند یا آسیب دیده باشند. مایکروسافت استور هم از چشمها دور نمانده و قرار است بهبودهایی فراوان در ویندوز 11 داشته باشد. اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید، فروشگاه App ندارید. فروشگاه ویندوز اکنون روند یافتن بازیها را آسانتر کرده است و اگر آنها را خریداری کنید، میتوانید در هر دو دستگاه کامپیوتر و Xbox بازی کنید. هنگامی که شما ویندوز جدید نصب میکنید یا ویندوز قبلی خود را آپدیت میکنید ممکن است بعضی از درایورها به درستی کار نکند.

اما اگر یک کاربر حرفهای هستید، ممکن است نسخه حرفهای ویندوز ۸ برایتان کفایت نکرده و نیاز به نسخه اینترپرایز آن داشته باشید البته در نسخه بالاتر یعنی نسخه سازمانی ویندوز، قابلیتهایی وجود دارد که به درد بسیاری از کاربران نمیخورد. ویندوز 10 باید قبل از اینکه آن را نصب کنید به شما هشدار داده باشد که از پرینترتان پشتیبانی می کند یا خیر، اما حتی مدل هایی که توسط ویندوز 10 پشتیبانی می شوند نیز ممکن است پس از ارتقا به خوبی کار نکنند.

شما می توانید با دانلود واتساپ برای کامپیوتر ویندوز 7 ٬ ویندوز 8 ٬ ویندوز 10 و … در ادامه باید دیسک ویندوز 10 خود را در داخل کامپیوتر قرار داده و یا اینکه فلش USB حاوی سیستمعامل قابل بوت را به رایانه خود متصل کنید. شما گزینههای مختلفی برعکس ویندوز ۷ در اختیار ندارید و مجبور هستید یکی از چهار نسخه را انتخاب کرده و استفاده کنید. شاید تنها نقطه قوت این نسخه در این باشد که مایکروسافت همراه با نسخه آر تی ویندوز، پکیج پایهای Microsoft Office را به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار میدهد. ویندوز ۸ نسخهای از سیستم عامل ویندوز (Windows OS) است که توسط مایکروسافت به عنوان عضوی از ویندوز ان تی (Windows NT) طراحی و توسعه داده شده است.

اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ به عنوان یک بتا عمومی منتشر شد ! در ژوئن ۲۰۱۷، سهم بازار ویندوز ۸٫۱ ۶٫۴۰ درصد بود . بر خلاف ویندوز 8، رایانههای شخصی ویندوز 10 میتوانند در هنگام راهاندازی، این ویژگی را دور بزنند. همچنین تنها حدود 60 هزار کامپیوتر شخصی در این نظرسنجیها محاسبه میشود. شبیه ساز YouWave هم یکی از قدیمیترین شبیه ساز های اندرویدی است که برای کامپیوتر های شخصی منتشر شده، اما با این حال میتواند یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان محسوب شود. شما اکنون در حال انجام بازی های رایانه شخصی در دستگاه اندروید خود هستید!

مایکروسافت همواره در حال ارائه آپدیت جدید برای ویندوز ۸ و ۸.۱ و ۱۰ است تا کاربران از ویژگیهای جدید استفاده کنند. به طور کلی، مایکروسافت پیشرفت های قابل توجهی در ساخت ویندوز امن داشته است، ویندوز ۱۰ بسیار بهتر از پیشگامان خود در این زمینه عمل می کند اما با این حال دلیل نمی شود که از راهکار های امنیتی third-party غفلت کنید. با طراحی چند منظوره و تنظیمات کاربر پسند، شبیه ساز LDPlayer به عنوان یک شبیه ساز اندروید گیمینگ از یک گوشی هوشمند واقعی هم بهتر عمل می کند و کار با شبیه ساز LDPlayer بسیار آسان است.

این نسخه درواقع میان دو نسخه ساده و حرفهای ویندوز ۸ قرار دارد؛ این نسخه محدودیتهای نسبتاً زیادی در مقایسه با نسخه حرفهای ویندوز دارد درحالی که از نسخه ساده آن بسیار بهتر است. معمولاً بهروزرسانی از نسخههای قدیمیتری مانند ویندوز 7 می تواند باعث بهوجود آمدن مشکل ناسازگاری نرم افزارها شود. پس از بالا آمدن ویندوز 10 باید مشخص کنید که منطقه جغرافیایی شما در کجا قرار دارد، بهترین گزینه آن است که تنظیمات را بر روی گزینه united state قرار داده و بر روی گزینه next کلیک کنید. بهترین بروکر فارکس باید با توجه به سبک معاملاتی و استراتژی فردی شما مشخص شود.

منوی Start، لیست برنامه ها، اعلان ها و Action Center در کنار چندین عنصر دیگر به راحتی تفاوت ظاهری را نشان می دهند. نسخه Windows 8 Pro: این نسخه از ویندوز ۸ به معنای “ویندوز ۸ حرفهای”، تمامی قابلیتهای ویندوز ۸ به غیر از تعداد محدودی که برای نسخه سازمانی ویندوز ۸ در نظر گرفته شده است و همچنین عدم داشتن Windows Media Center به صورت تعبیه شده، را دارد که آن را برای کاربران حرفهای و شرکتها مناسب کرده است. در ادامه به بررسی نحوه آپدیت ویندوز ۸ به ۱۰ خواهیم پرداخت. همچنین میتوانید به دستگاههایی مانند چاپگرها و تلویزیونهای تحت شبکه متصل شوید.

در این مجال با فالنیک همراه شوید تا در خصوص نحوه آپدیت ویندوز ۸.۱ و ارتقاء ویندوز ۸ به ۱۰ صحبت کنیم. نسخه نرم افزاری ویندوز خود را بارگیری کنید ، می خواهید نصب کنید. 1. مطمئن شوید آپدیت ۱ ویندوز ۸.۱ نصب است. سپس وارد سایت سازنده شوید و به بخش BIOS بروید. سپس وارد برنامه WhatsApp برای کامپیوتر بشوید٬ در همان ابتدا به شما یک QRcode نمایش داده می شود. سپس روی Personalization کلیک کنید. آیا می توان ویندوز را روی گوشی اندرویدی اجرا کرد؟ جالب اینجاست که اگر سایز پنجره این برنامه را تغییر دهید بین رابط کاربری تلفن و تبلت سویچ میشود و به این ترتیب هر دو رابط را برروی ویندوز تجربه خواهید کرد.

سالهاست که بعضی از کاربران پیشرفته سیستم عامل مک میتوانند، در بین چندین دسکتاپ مجازی جابهجا شوند. اگر شما از طرفداران حرفهای ایکسباکس باشید، حتماً ادغام آن با ویندوز 10 را دوست خواهید داشت. سیستم عامل های ویندوز جزو پرطرفدار ترین و پر کاربردترین سیستم عامل های دنیا هستند که بیش ترین کاربران از آن ها استفاده می کنند. Windows Insider یک برنامه تست نرم افزار باز توسط مایکروسافت است که به کاربرانی که دارای مجوز معتبر Windows 10 یا Windows Server 2016 هستند اجازه می دهد تا برای نسخه های پیش از انتشار این سیستم عامل که قبلاً فقط برای توسعه دهندگان نرم افزار قابل دسترسی بود ثبت نام کنند.

نکته قابل توجه این است که فقط در صورت انتخاب گزینه Upgrade تنظیمات باقی خواهند ماند. البته با دریافت پکیج Pro Pack امکان ارتقاء (Upgrade) نسخه Windows 8 به نسخه Windows 8 Pro وجود دارد. در ویندوز 10 استفاده از این امکان بسیار آسان است و شما میتوانید با کلیک یا ضربه انگشت (در صفحه نمایش لمسی) بر روی آیکون سوئیچ که در کنار جعبه جستجو در کورتانا در نوار وظیفه وجود دارد، کلیک کنید. پس چرا دسکتاپ یا لپتاپ شما صفحه نمایش لمسی نداشته باشد؟

پس برای بیشتر کاربران نسخه حرفهای ویندوز (Windows 8 Pro) مناسب است. زیرا نمی توان همه اشکالات ویندوز ۸ را رفع کرد ! از برنامههای از پیش نصبشده ویندوز میتوان به برنامههای Microsoft 3D Builder، Candy Crush Sega، Groove Music، Money، Whether، Music و Sport اشاره کرد. اگر شما هم یکی از کاربران ویندوز ۸ محسوب میشوید، مراحل زیر را دنبال کنید تا به راحتی آپدیت ویندوز خود را برای همیشه غیر فعال کنید.

با انتخاب این گزینه Firewall برای شبکه مورد نظر در حالت فعال قرار خواهد گرفت. کارشناسان مدرسه فارکس معامله گر ایرانی، لیستی از بروکرهای فعال در ایران را به همراه نقاط قوت و ضعف هر یک برای شما فراهم کردهاند. کارشناسان معتقدند این اقدام مایکروسافت با هدف جلوگیری از چالشها و جدالهای حقوقی صورت گرفته است. نرم افزار دیگری که برای دانلود آخرین آپدیتهای ویندوز مورد استفاده قرار میگیرد نرم افزار Windows Hotfix Downloader است که آپدیتهای ارائه شده توسط شرکت ماکروسافت با عنوان هات فیکس را نصب و باگهای نسخه قبلی را رفع میکند، این نرم افزار آپدیت ویندوز را به صورت آفلاین انجام میدهد و پس از نصب مجدد ویندوز از فایلهای دانلود شده آن میتوان استفاده کرد و نیاز به دانلود مجدد آپدیتها نیست.

آنها همچنین با ارائه اطلاعیهها در مرکز اعلانها و اشتراکگذاری داخلی، با سیستم همکاری میکنند. سعی میکنیم در آینده مقاله اختصاصی بدین منظور ارائه کنیم. چگونه ویندوز ۸.۱ را آپدیت کنیم؟ خیلی خوب است که بتوانیم با فناوری صحبت کنیم. شما میتوانید به کورتانا بگویید، «وقتی که من در نزدیکی یک سوپر مارکت هستم، به من یادآوری کن تا شیر بگیرم» یا «زمانی که همسرم با من تماس گرفت، به من یادآوری کن تا در مورد مادرش با او صحبت کنم.» البته کورتانا فقط برای اجرای دستورات صوتی نیست. اگر از Xbox One استفاده کرده باشید یا با سیری صحبت کرده باشید، می دانید که چگونه میتوانید بدون استفاده از دست با تکنولوژی ارتباط برقرار کنید.

مثلاً با گفتن “سلام کورتانا، موسیقی پخش کن” یا “یادداشت برداری کن” میتوانید این ارتباط را برقرار کنید. گسترش یافته در دسترس برای برنامه ها در مقایسه با ۸، ادغام One Drive همراه با ترفند رابط کاربری خود ! چند روزی است که بیلد اولیه ویندوز ۱۱ در دسترس اعضای ویندوز اینسایدر قرار گرفته است؛ اما این اعضای مرموز چه کسانی هستند و چطور میتوان یکی از آنها شد؟ به روز رسانی به ویندوز 10 به صورت کاملا رایگان برای کاربران ویندوز 7 و 8.1 از امروز در دسترس قرار گرفته است. مایکروسافت Edge که به عنوان پروژه اسپارتان شناخته میشود، مرورگر پیش فرض سیستم عامل ویندوز است که شما را به دنیای مدرن مرورگرها میآورد.

ویندوز ۸٫۱ نیز پشتیبانی از چنین فن آوری های نوظهور را به عنوان نمایشگرهای با وضوح بالا، چاپ ۳D، Wi-Fi Direct و Miracast streaming و همچنین سیستم فایل ReFS اضافه کرده است ! در این بخش روی فلش بازشدنی کنار گزینه Camera بزنید و DroidCam را به عنوان منبع انتخاب کنید. فایل ISO که دانلود کردهاید را روی فلش یا DVD کپی کنید. این کار از طریق دیسک DVD و یا فلش درایو حاوی فایل نصب قابل انجام است. فایل دانلود شده خراب است و یا نرم افزار Windows Installer به طور کامل نصب نشده است. اگر این آموزش را قدم به قدم دنبال کنید، میتوانید بدون صرف کردن زمان بیشتر، از همهی دادههای خود بدون هیچگونه کموکاستی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید